Penzion Kutná Hora Kutna
 
ADRESA Penzion Kutna
Kaňkovská 654
Kutná Hora 28401
Česká Republika
Pension-Kutna-Hora-Kutna@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Kutna ubytování Kutná Hora Aktuální počasí jasno
Penzion Kutná Hora Kutna - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Kutná Hora Kutna - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kutná Hora Kutna -  je k dispozici připojení na internetPenzion Kutná Hora Kutna - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kutná Hora Kutna - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Kutná Hora Kutna - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Kutna / Kutná Hora

Penzion Kutná leží na kopci a poskytuje výhled na centrum Kutné Hory, které leží asi 1 km odtud. Nabízí se zde prožití několika příjemných dní v rodinném penzionu. Díky městu a penzionu Kutna, který nabízí stylové prostředí, na Vás dýchne historie spojená s pohodou a klidem.

Penzion Kutna v Kutné Hoře ubytování
Všechny pokoje penzionu Kutna v Kutné Hoře jsou vybaveny televizí, minilednicí a kvalitními zdravotními matracemi. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem. Kutnohorský penzion Kutna nabízí dvě následující varianty apartmánů: tři apartmány s dvoulůžkovým pokojem a koupelnou a jeden apartmán s dvěma dvoulůžkovými pokoji, moderně vybavenou kuchyní, jídelnou a koupelnou.

Penzion Kutna ubytování v Kutné Hoře sport
Ke sportovnímu vyžití můžete využít spoustu cyklistických tras, můžete se věnovat pěší turistice spojené s prohlídkou historického města nebo se můžete věnovat rybářství. Město pořádá též zajímavé sportovní akce, jako např. soutěž horských kol, prázdniny na kole a další.

Ubytování v Kutné Hoře penzion Kutna okolí
Z bohaté historie Kutné Hory stojí rozhodně za zmínku dekret kutnohorský a ražba pražských grošů. Za shlédnutí stojí jistě zejména dominanty města, které tvoří Arciděkanský chrám Sv. Jakuba, Arciděkanství, Chrám Nanebevzetí Panny Marie a Chrám Sv. Barbory a Vlašský dvůr. Nenechte si ujít též Centrum umění v Kutné Hoře, České Muzeum Stříbra, Galerii Felixe Jeneweina a Muzeum alchymie v Kutné Hoře - světově první muzeum věnované alchymii ve všech jejích aspektech je novou vzrušující atrakcí v překrásném historickém centru.